У Черкасах стартує голосування за проєкти Громадського бюджету

З 1 грудня у Черкасах розпочалося голосування за проєкти Громадського бюджету 2021 року. Воно проходитиме до 14 грудня включно у режимі онлайн за посиланням: https://imisto.org/votings/12/projects.

«Усього до участі допущено 62 проєкти. Вони, як і минуло річ, поділяються на громадські та бюджетні, великі та малі. Загальна сума, виділена на реалізацію цих проектів, становить 30 млн грн. Кожен черкасець зможе віддати свій голос за 4 проєкти”, – розповів начальник відділу підтримки громадянського суспільства Олексій Дубовий.

Нагадаємо, у цьому році було реалізовано багато цікавих ініціатив містян. Серед них – скейтпарк біля Палацу молоді, “Сумгаїтський ліс”, міський дебатний турнір для молоді, економічний форум для підприємців Open Biz та інші. 

«Реалізація програми Громадський бюджет допомагає залучити якомога більше громадян до виявлення та вирішення проблемних питань мікрорайонів, активізувати взаємодію міської влади та територіальної громади міста. Обирайте проекти, які вам до вподоби, та беріть участь у голосуванні. Разом зробимо наше місто ще кращим», – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

За інормацією пресслужби Черкаської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *