Привіт! Я Джеймс з Донецька, живу у Черкасах. А це мій друг – ведмедик з Англії (фотофакт)

Іграшки, які зібрали і передали до Черкас благодійники із Англії продовжують роздавати волонтери БО «БФ «Хрещатик-Сіті» дітям родин, які знаходяться на обслуговуванні волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті».

Як повідомила журналісту «City News» волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко, в’язаний ведмедик із тих, які власноруч створила і передала до Черкас англійська пенсіонерка Венді, тепер склав компанію маленькому донетчанину Джеймсу.

Нещодавно велику партію іграшок від англійських благодійників до Черкас привіз волонтер Роман Бабич.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті». На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Читати за темою:

Іграшки із Англії у Черкасах дарують дітям волонтери  Благодійного фонду «Хрещатик-Сіті» (фотофакт)

З’язані пані Венді із Глостера речі, дарують радість дітям переселенців у Черкасах (фото)

В’язані іграшки і одяг від англійки Венді з Глостера привіз у Черкаси волонтер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *