Виставку-ярмарок у Черкасах влаштували діти з інвалідністю

Малюнки, плетені іграшки, вироби із дерева та текстилю представили 2 грудня у будинку культури імені Івана Кулика учасники артхабу для дітей з інвалідністю. Захід організували, аби заохотити дітей творити та показати, що їхня праця важлива, розповіла “Суспільному” керівниця гуртка Тетяна Волочай.

Наталія Поночевна з донькою Алісою разом плели гачком. У дівчинки рідкісна орфанна хвороба, розповіла мама, втім обом до душі заняття творчістю.

“Вона з усіх сил як могла, так і допомагала. Нитки плутала. Сніговика тепер не випускає, каже будемо тьоті нести його”.

Новорічні іграшки, декор та картини виготовили за пів року діти з інвалідністю, які займалися в артхабі разом із керівницею громадської організації “Ми є поруч” Тетяною Волочай.

“Цей творчий захід ми проводимо з нагоди міжнародного дня людей з інвалідністю”, — додала Тетяна Волочай.

Частину цих витворів можна купити й підтримати дітей, розповіла пані Тетяна. Та додала, що все зроблено з любов’ю, як і літак Ярослава Данілова. Хлопчик хотів би, щоб для нього знайшовся покупець.

“Я його вирізав із фанери у школі на трудовому навчанні”, – розповів Ярослав.

Святковий настрій діти разом з мамами створювали самі, розповіла Оксана Данілова. Вони в артхабі із сином займаються два місяці. І вже мають результати.

“Ви знаєте, він отак у мене постійно бігає, а на минулому уроці він сів, взяв олівець і почав малювати. Я була здивована настільки це був вагомий результат”.

Дітей з інвалідністю підтримати може кожен, придбавши виріб, розповіла Тетяна Волочай. Обрати той, що сподобався, можна на її сторінці у соціальних мережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *