Перевізники хочуть, щоб вартість проїзду у Черкасах піднялася майже в двічі

Черкаська міська рада отримує розрахунки вартості проїзду від приватних перевізників та електротрансу. Наразі обґрунтування вартості перевіряється. Після цього буде сформовано проект рішення для виконавчого комітету і буде запущено регуляторну процедуру, інформують 18000.

Приватні перевізники дають свої обґрунтування вартості проїзду на суми від 9.80 гривень до 15 грн. Нині департамент економіки перевіряє документацію та розрахунки, які надали перевізники.

Яку вартість проїзду вважають доцільною у мерії – там поки не повідомляють. Зазначають, що існують нормативи, за якими ця вартість буде обрахована.

– Ми наполягаємо на впровадженні валідаторів, оскільки перевірити реальний пасажиропотік, який є однією із складових формування тарифу, дуже важко, – пояснює директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

Далі за процедурою питання щодо вартості має бути внесене на засідання виконкому, який повинен запустити регуляторну процедуру. Після її завершення буде встановлено вартість.

Також із розрахунками звернувся до міськради і КП «Черкасиелектротранс». Про яку вартість йдеться – невідомо.

Нагадаємо, приведення тарифів до економічно обгрунтованих передбачено для КП Черкасиелектротранс (електротранспорт) та операторів міських маршруток. Розгляд регуляторних актів запланований на січень-лютий.

Нині проїзд у маршрутках коштує 7 гривень, у тролейбусі – 5 грн. Вартість проїзду зросла на початку цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *