На Черкащині у центрі міста на жінку напала зграя собак

9 січня на жительку Золотоноші, неподалік багатопрофільної лікарні, напала зграя собак. Зі слів жінки, тварини були великими, за розмірами схожими на вівчарок. Вони кидалися, рвали сумку та одяг, і від тяжких ушкоджень мешканку Золотоноші врятував лише пуховик. Допомогу жінці надали перехожі чоловіки, які відігнали чотирилапих, повідомляє Золотоноша.City.

“Не передати цього стану, в якому я в той момент перебувала та ще й досі не можу повністю оговтатись! Це просто жах! Ситуація сталася неподалік ЗБЛ – це ж майже центр міста! Як подумаю, що зі мною в цей момент міг бути мій чотирирічний син − волосся на голові дибки!” – пише пані Наталія.

“Для забезпечення будівництва притулку для тварин у Золотоноші бракує фінансування. Проте щорічно виділяються кошти для профілактичних заходів. У періоди найбільшого загострення у тварин природних процесів, а це переважно навесні, ми замовляємо послуги служби стерилізації, − говорить очільник управління ЖКГ Золотоніського міськвиконкому Артем Харін. – Відповідно до законодавства, ми маємо право винятково виловити собак, провести повний курс лікування, стерилізувати тощо, а затим обов’язково повернути у те середовище, звідки взяли. Будь-які інші дії – це кримінальна відповідальність”.

Минулого року, зі слів Артема Вікторовича, цю процедуру задіяли до близько ста собак. Цьогоріч вже передбачені кошти, і на лютий-березень планується здійснення таких заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *