Цьогоріч на Черкащині відбудеться чотири спортивні заходи під патронатом НОК України

Уже традиційно низка спортивних заходів в різних регіонах відбувається під патронатом Національного олімпійського комітету України. Цього року на Черкащині в межах патронату заплановано чотири масштабні заходи.

Змагання проходитимуть в різних районах області: в містах Умань, Сміла, Черкаси та в селі Красенівка на Чорнобаївщині. Попередньо ці спортивні заходи заплановані з квітня по серпень 2021 року.

Першим серед цих заходів має відбутися Кубок Черкаської областi з веслування на байдарках i каное на призи олiмпiйського чемпiона A.І. Хiмiча. Його прийматиме місто Умань у квітні.
До списку заходів увійшли Вiдкритi обласнi змагання з веслування на байдарках i каное на призи срiбного призера Олiмпiйських iгор О.О. Мотузенка серед юнакiв та дiвчат. Вони зберуть спортсменів у місті Сміла наприкінці квітня – на початку травня.

У липні в Черкасах планують влаштувати Вiдкритi обласнi змагання зi стрiльби з пневматичноi зброї на призи срiбного призера Олiмпiйських iгор Сергiя Кулiша.

Всеукраїнське свято богатирської сили та турнір з греко-римської боротьби на призи пам’ятi Івана Піддубного відбудеться в серпні в селі Красенівка на Чорнобаївщині.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *