Доріжки у черкаських парках хочуть посипати кавою

Посипати від ожеледиці доріжки у черкаських парках хочуть кавою. Про це повідомили на сторінці КП “Дирекція парків” у фейсбук.

“«КП “Дирекція парків” звертається до всіх власників кав’ярень, кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування м. Черкаси з проханням передавати кавову гущу нашому підприємству.

За прикладом країн Скaндинaвiї ми хочемо використати її для бoротьби iз oжeлeдицeю y пaркaх та скверах міста.

Кавова гуща після використання має абразивні властивості. Крім того, натуральна сировина притягує сонячні промені і прискорює процес танення снігу.

На відміну від солі, яка є небезпечною для навколишнього середовища і взуття людей, кавова гуща абсолютно нешкідлива, а навіть корисна для екології – є реппелентом природного походження, що відлякує шкідливих комах та має в складі макроелементи: азот, фосфор, кальцій та магній, які покращують якість ґрунту, тож ми залюбки приймемо кавову гущу і навіть паперові фільтри.

Компостні скрині доступні кожному в парках “Перемоги”, “Хіміків”, “Сосновий Бір” та “Долина троянд”.

Шановні добродії, якщо маєте бажання приєднатися до цієї акції КП «Дирекція парків», та передати нам кавову гущу, то просимо телефонувати за номером (0472) 63-25-34 (понеділок-п’ятниця 9.30-16.00)», – зазначають у КП «Дирекція парків».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *