Обласна “екстренка” отримала станцію Starlink

Відтепер у КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» є станція Starlink від засновника компанії «SpaceX» Ілона Маска. А це означає стабільне з’єднання для диспетчерів та медиків, які продовжують цілодобово працювати і надавати допомогу жителям нашого регіону.

Про це інформують у пресслужбі установи.
Ця технологія дозволяє використовувати широкосмуговий інтернет в роботі закладу навіть за відсутності інших видів зв’язку, що дуже важливо для стабільності роботи нашої служби в умовах війни.
Як це працює? Станція Starlink розгортається, встановлюється зв’язок із супутниками. Далі відбувається підключення локальних пристроїв до станції Starlink в режимі 24/7. Ми впевнені, що ця технологія ще себе покаже в повній мірі в мирні часи і буде служити людям і допомагати швидшому відновленню нашої країни. А зараз, поки триває війна, ми надзвичайно вдячні за таку своєчасну і потрібну Україні допомогу Ілону Маску!
Тож, попри важкі випробування війною, Україна отримує доступ до передових розробок світу. Ми маємо неймовірну підтримку, перемога буде за нами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *