Двоє лікарів з Черкас отримали орден Святого Пантелеймона

Уперше в області двох лікарів із Черкас нагородили почесною грамотою відзнаки «Орден Святого Пантелеймона», інформують у Черкаській міській раді.

Під час засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Бондаренко вручив нагороди двом лікарям КНП Третя Черкаська Міська Лікарня ШМД.

Завідувача відділення нейрохірургії, кандидата медичних наук Сергія Алєксєєва та завідувача відділення травматології та ортопедії Юрія Бейкуна удостоїли почесними грамотами «Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Медиків нагородили «за самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором».

Сергій Алєксєєв та Юрій Бейкун стали першими лікарями на Черкащині, які за поданням Регіональної ради громадської відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» отримали таку нагороду.

Ця рада нещодавно почала діяти і в Черкасах, її очолює директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

Громадська відзнака «Орден святого Пантелеймона» діє в Україні з 2009 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *