Благодійну виставу показали у черкаській дитячій лікарні

Актори драмтеатру показали благодійну виставу «Золоте курча» в КНП “Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради”, де перебувають діти з різних регіонів України.

За словами директора медзакладу Миколи Кондрацького, у такий складний для країни час, коли часто лунають сирени та щодня надходить величезний масив інформації, діти стають нервовими і це негативно впливає на стан їхнього здоров’я.

-Нині в нашій лікарні перебувають не лише маленькі пацієнти з Черкащини, а є багато дітей-переселенців. Ми дуже вдячні колективу театру, які сьогодні показали для них постановку. У цей спосіб актори допомагають психологічно, а лікувальні процедури будуть ефективніші. Плануємо й надалі співпрацювати, адже реакція дітей є безцінною, – зазначив Кондрацький.

Актор Олексій Клименко сказав, що казка «Золоте курча» – про родинні цінності, вона проста й зрозуміла для малечі. Головні герої показують, що любов та довіра здолають усе.

-Мені подобається грати дитячі вистави, адже глядачі завжди заряджають щирими й позитивними емоціями. Думаю, що зараз необхідно докладати максимум зусиль, аби за допомогою мистецтва діти відволікались від частих тривог та інформції, яку поширюють ЗМІ, – зауважив Клименко.

В.о. директора драмтеатру Руслан Паскалов розповів, що ідея провести благодійну виставу з’явилася нещодавно. Одразу ініціативу підтримали актори й директор лікарні.

– Людей лікують не лише медикаменти, а й сміх. А для малечі зараз це найкращий антидепресант, який зменшує ознаки стресу. У подальшому покажемо виїзну виставу для людей, які перебувають у Черкаському геріатричному пансіонаті, – поділився Паскалов.

Про це інформують на сторінці драмтеатру у фейсбуці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *