Виставку дитячих малюнків про війну, створену у Черкасах, демонструють у польському Бидгощі

У польському місті-побратимі Черкас Бидгощі відкрилася виставка малюнків «Війна очима дітей. Біль та надія». Її експонують у новому культурному центрі Mlyny Rothera. Виставку відкрив віце-мер міста Бидгощ пан Мірослав Козлович. Атмосфера заходу була емоційною і зворушливою, а інформація про нього широко поширена у польських ЗМІ.

Роботи, представлені на виставці, намальовані дітьми, які разом зі своїми родинами приїхали до Черкас, тікаючи від жахів війни, яку розв’язала росія в Україні. Ініціатори її створення (Черкаська міська рада, міський голова Анатолій Бондаренко, його заступниця Марина Гаркава і Гуманітарний центр ЧМР) прагнули привернути увагу міжнародної спільноти до проблем і потреб дітей, які постраждали через війну, та об’єднати світ, аби вберегти всіх дітей планети й подарувати їм щасливе майбутнє.

«Висловлюю сердечну вдячність місту-побратиму Бидгощ і всьому польському народу за солідарність з Україною у такий нелегкий для всіх нас час. Ми постійно відчуваємо підтримку бидгощан. Тонни гуманітарної допомоги, надіслані з Бидгоща, вже отримані людьми, які шукають прихисток від війни у наших Черкасах. Ваша підтримка дуже важлива для нас, і ми це дуже цінуємо», – зазначає Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Виставка про біль і надію українців, створена у Черкасах, мандрує світом. Її вже побачили жителі міст Литви, Туреччини, Італії, нині – Польщі. На черзі – Ізраїль та Латвія, анонсують у департаменті економіки та розвитку Черкаської міської ради, за сприяння якого малюнки маленьких українців про війну демонструють у різних країнах.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *