З Дитячим благодійним центром, що у Черкасах можна спілкуватись у «Телеграм»

З волонтерами Дитячого благодійного центру допомоги, яким опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті» тепер можна зв’язатися через мережі «Вайбер», «Телеграм» та «Ватсап».

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– У Дитячого благодійного центру допомоги відтепер є контактний мобільний номер 068 228 44 08. Мобільний апарат та пакет волонтерам Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті» безкоштовно передав благодійник, який побажав залишитись не названим. Завдяки цьому родини переселенців, якими опікується Фонд мають змогу спілкуватись з волонтерами Дитячого благодійного центру через мережі «Вайбер», «Телеграм» та «Ватсап». Наголошую, на цей номер треба не телефонувати, а писати повідомлення, користуючись вказаними ресурсами, – повідомила Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *