У Черкасах створили літній дитячий клуб

Черкаська громада – переможець міжнародної ініціативи зі створення літнього дитячого клубу, інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

За ініціативи департаменту освіти та гуманітарної політики черкаська громада взяла участь у швейцарсько-українському проєкті DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні».

Наданий нами проєкт став одним із найкращих з-поміж 200 наданих заявок. І завдяки цьому у нашому місті відкрився унікальний літній клуб для дітей громади та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. Літні клуби отримали методичний супровід від експертів проєкту, а також спеціальне обладнання та необхідні матеріали для організації роботи.

Організатори проєкту та 28 черкаських освітян вже пройшли серію спеціальних тренінгів щодо громадянської освіти, соціально-психологічної підтримки дітей, організації тематичних квестів, навчання дітей правильно діяти під час повітряних тривог та інших ситуацій, що можуть відбуватись під час воєнного стану.

Літній клуб працюватиме лише у робочі дні. Причому протягом дня він прийматиме дві зміни дітей: І – з 09.00 до 12.00 год., ІІ – з 14.00 до 17.00 год.

Загальна тривалість однієї зміни становитиме 10 днів. Перший заїзд вже триває, другий – з 1 серпня, третій – з 15 серпня.

Кожен день буде присвячений окремій тематиці і вивчати її діти будуть за допомогою спеціально розроблених вправ та занять. Розпорядок дня спланований таким чином, що активні форми роботи чергуватимуться із пасивними: тут будуть руханки, навчальні заняття, фізичні активності, творчі години та уроки з безпеки чи психологічної підтримки. Для цього в рамках реалізації проєкту надані ергономічні меблі, зони відпочинку, спортивний інвентар, розвиваючі настільні ігри, пізнавальна література та обов’язкові приємні бонуси. Крім того, до роботі клубів в якості тренерів долучаються працівники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області та управління патрульної поліції в Черкаській області.

«Я продовжую пишатись нашими освітянами: їх невтомною ініціативністю, спрямованою на вирішення такої важливої задачі, як організації якісного, цікавого та безпечного відпочинку наших дітей. Саме завдяки цьому у місті все літо працює табір «Планета дитинства», протягом двох тижнів працював надзвичайно цікавий науковий табір, і ось ми реалізовуємо грантовий проєкт – DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні!», завдяки якому літнє дозвілля дітей буде дійсно змістовним та цікавим», – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Програма літнього клубу розрахована на дітей віком 10-14 років, перебування у ньому є безкоштовним.

Записатись та отримати довідкову інформацію можна за тел.: (063) 275-97-95 Оксана Олександрівна (з 13:00 до 16:00 год.).

Також для відбору до участі потрібно заповнити гугл-форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEWbMZPW7KCE8xPbNMHe3T9lScgJXEZrZ07AYazpmJ7LzgjQ/viewform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *