Фотопроєкт “Світанки війни” започаткувала черкащанка

Уродженка Черкас Людмила Давиденко багато років жила й працювала архітекторкою в Харкові. Але на початку війни, переживши бомбардування, переїхала в місто свого дитинства.

У Черкасах щоденним ритуалом для неї стали ранкові прогулянки дніпровською набережною. Жінка оговтувалася від пережитих жахів і фотографувала світанки. Так з’явився унікальний фотощоденник «Світанки війни», де кожна робота зачаровує світлістю й свіжістю.За цей час у її творчому доробку з’явилося більше 150-ти робіт.

Коловоротність світанку як символ перемоги сил добра – основний посил фотокартин мисткині. «Божий млин повертається повільно, але завжди невідворотно і влучно, – переконана пані Людмила. – Не зважаючи на непроглядну темряву ночі, Сонце сходить завжди і наповнює новими сенсами оновлену землю. Так і ми: обов’язково переможемо, зупинимо війну і з паростків любові повстане нова, вільна, європейська Україна!»«Фотопроект «Світанки війни» можна переглянути на сайті Черкаський Художньо-Технічний Коледж, де зараз працює пані Людмила https://bit.ly/3QqHNK2 та на Фейсбук-сторінці самої художниці.

Деякі роботи вона реалізує як картини, а частину виручених коштів передає на потреби Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *