До Дня Незалежності випустять марку із символами війни

“Вільні, незламні, непереможні”: українцям показали, як виглядатиме марка з символами війни до Дня Незалежності. Ескіз блок-марки опублікував генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

– Цього року для нас це не просто додатковий вихідний, а нагадування усьому світу, як дорого коштує людська свобода, – відзначив очільник Укрпошти. – 24 серпня маємо свого роду символізм — рівно 6 місяців, як Україна знову змушена захищати свою незалежність від ворогів у війні, яка насправді триває не пів року, не 8, не 100 і навіть не 300 років. До цієї події Укрпошта випустить блок-марку “Вільні, Незламні, Непереможні” + конверт (це перший такий випуск під час війни).

Терміни для підготовки були дуже стислі, тому тираж буде всього 1 мільйон примірників. У центрі марки буде зображено українського захисника. А також закривавлену іграшку з вокзалу Краматорська, дитячу коляску з Вінниці, жінок, одна з яких знаходиться у зруйнованому окупантами будинку; розбомблений маріупольський театр з написом «діти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *