Дітей Черкас запрошують на безкоштовні творчі та пізнавальні заняття

Дітей 5-12 років запрошують на безкоштовні заняття в межах проекту «СпівДія заради дітей». Рухливі ігри, творчі та пізнавальні завдання, психоемоційна підтримка, дружнє спілкування з однолітками, – у такий спосіб дітям внутрішньо переміщених та місцевих сімей допоможуть адаптуватися до нинішніх реалій життя.

Під час війни діти й підлітки переживають емоційний стрес. Тому з липня у Черкасах реалізується проєкт психосоціальної підтримки дітей соціально вразливих категорій та із числа внутрішньо переміщених осіб.

Із початком нового навчального року проект набуває нового розвитку. Команда «СпівДії» пропонує якісне безкоштовне дозвілля та неформальну освіту, всебічнй розвиток для дітей 5-12 років у Черкасах.

Діти зустрічаються групами у супроводі досвідчених наставників, педагогів, психологів, соціальних працівників. Грають, працюють, займаються творчістю, пізнають нове на двох локаціях: у мобільному та стаціонарному просторі.

Проект реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерство молоді та спорту України у співпраці з ГО «Черкаська молодіжна рада».

Довідково:
Мобільний простір “СпівДія заради Дітей”
https://www.facebook.com/spivdiia.dity
https://linktr.ee/spivdiia_dity

Локації:

  • Мобільний простір – вул. 30-річчя Перемоги, 13/5;
  • Стаціонарний простір – вул. Хрещатик, 200.

Під час реєстрації обов’язково вкажіть адресу і тип простору: стаціонарний чи мобільний
https://cutt.ly/nJGy2Xf

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *