Без світла, але душевно черкаські волонтери роздають дитяче пюре

З ліхтариком і світлом в душі черкаські волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті» роздають мамам фруктове пюре для малюків. Днями 120 шт цього фруктового пюре ГО «ЛАД» передав на потреби Дитячого благодійного центру допомоги, яким опікується Фонд.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Щиро дякуємо ГО «ЛАД» та особисто Віталію Іляшенко за надані дитячі пюре. В умовах, коли вимикають світло дуже важливо мати вже готове дитяче харчування. Наш центр працює за будь яких умов, з ліхтариками і світлом в душі. Разом до Перемоги!, – наголосила очільниця Фонду

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО “БФ “Хрещатик Сіті” зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Читати за темою: Фруктове пюре для найменших українців передали черкаським волонтерам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *