Відсьогодні у маршрутках Черкас можна розплатитися через валідатор

З 1 лютого в автобусних маршрутах, які перевозять пасажирів у Черкасах, в тестовому режимі розпочне діяти електронний квиток. Попередньо, впродовж місяця всі, хто користується громадським транспортом, зможуть розрахуватися за проїзд двома способами: придбати квиток готівкою або ж через валідатори. Для пільгової категорії пасажирів наразі нічого не змінюється.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Як розповів начальник управління транспорту Віталій Москаленко, на сьогодні валідаторами обладнані більше сотні автобусів, які здійснюють перевезення у Черкасах. Прилади для електронної оплати за проїзд встановлені на поручнях біля вхідних дверей у маршрутних автобусах № 4 («Вул. Пацаєва – Обласна лікарня»), 5 («Вул. Генерала Момота – ВАТ ЧЛФЗ „Аврора”»), 6 («Автовокзал – Обласна лікарня»), 7 («Вантажний порт – Вул. Генерала Момота»), 11 («„Госпіталь” – ВАТ ЧЛФЗ „Аврора”»), 12 («Вул. Кобзарська – Міськвійськкомат»), 20 (Митниця – Вул. Руставі), 22 («Вул. Сумгаїтська – ВАТ ЧЛФЗ „Аврора”»), 24 («Вул. Гетьмана Сагайдачного – Автовокзал»), 25 (ВАТ ЧЛФЗ „Аврора” – Вул. Сумгаїтська), 28 (Автовокзал –Вул. Пацаєва), 29 (Вул. Руставі – Вул. Г.Дніпра), 30 (Залізничний вокзал, кільцевий), 31 («ВАТ „Хімволокно” – „Вулиця Горіхова”) та 36 (Річковий вокзал – вул. Сумгаїтська).

– Упродовж тестового періоду ми збиратимемо інформацію про роботу валідаторів у маршрутних автобусах, аналізуватимемо її, з’ясовуватимемо, чи коректно працює система, які труднощі з’являються у пасажирів з валідацією, – коментує Віталій Москаленко. – Нам це дозволить виявити недоліки сервісу та усунути їх, а пасажирам – адаптуватися до нововведень.

Як і в тролейбусах, де електронний квиток діє з 1 липня 2022 році, через валідатори оплатити проїзд пасажири зможуть кількома способами: карткою будь-якого банку, телефоном чи смарт-годинником, які підтримують технологію безконтактної оплати, або ж придбати одноразові квитки в мережі платіжних терміналів (McLaut).

– Впровадження електронного квитка в громадському транспорті Черкас – це один із кроків до більш якісних пасажирських перевезень у нашому місті, – прокоментував перший заступник міського голови Сергій Тищенко. – На жаль, на сьогодні не всі перевізники готові до більш чесної роботи, деякі відмовляються встановлювати валідатори. Всі, хто обслуговує ті чи інші маршрути, мають вести свою діяльність прозоро та в законному полі. Але ми переконанні, що з часом ці питання будуть вирішені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *