Пульсоксимери для поранених солдат передали черкаські волонтери «Хрещатик Сіті»

Пульсоксиметри, медичні засоби та постільну білизну, яку волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті» (м.Черкаси) отримали від колеги зі Шполи Олександра Сімака, передали на потреби поранених захисників України.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Днями Благодійному фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті» передали благодійну допомогу наші колеги – волонтери зі Шполи Олександр Сімак та його дружина Наталія.  Пульсоксиметри, медичні засоби та постільну білизну з цього вантажу ми передали на потреби поранених солдат Українських Збройних Сил, – поінформувала Інна Бандура.  

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячому центру допомоги, на обслуговуванні якого перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *