У Черкасах неадекватний чоловік погрожував фельдшеру швидкої

Сьогодні зранку швидку викликали на вулицю Благовісну у Черкасах. Диспетчеру екстренки о 6:47 чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння повідомив, що в нього кровотеча.

До місця події виїхала бригада екстренки. Надворі медиків зустрів товариш пацієнта, теж з ознаками алкогольного сп’яніння. У приміщенні виявилось, що троє товаришів, з їхніх слів, «випивають уже не перший тиждень». Учора один з них, чоловік 37-ми років, був у лікувальному закладі зі зломаною рукою, де йому пропонували операцію, але він відмовився. Тож йому наклали гіпс. Посеред ночі він гіпс зламав, вирішив, що там кровотеча і що йому потрібно, щоб медики швидкої наклали новий гіпс і завезли його у травмпункт.

Фельдшер оглянув пацієнта, під гіпсом ніякої кровотечі не виявив. Почав пояснювати, що гіпс швидка не накладає, загрози життю пацієнта наразі немає. Тож медик порадив чоловіку самостійно звернутися до лікарні. Пацієнту та його товаришам такі рекомендації не підійшли, вони почали сваритись, неадекватно поводитись та нецензурно висловлюватись. Задля уникнення бійки (один фельдшер і троє нетверезих чоловіків), медик натиснув тривожну кнопку.

Медик написав заяву до правоохоронних органів.

За інформацією пресслужби КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *