Дитячий візочок від небайдужих черкащан тепер служить переселенцям з Харкова

Як повідомляв журналіст «City News», вчора небайдужі черкащани передали ліжко, постіль дитячий візочок-тарнсформер і іграшки волонтерам Дитячого благодійного центру допомоги, яким  опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті». Вже сьогодні дитячий візочок знайшов нових власників.

За словами волонтерки БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяни Моргуненко візочок взяла родина переселенців з Херсону для своєї маленької дитини.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *