Фронтовики отримали подарунки з Черкас від волонтерів «Хрещатик Сіті»

Продукти та спецодяг від італійських благодійників, які днями для армії отримали волонтери благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті» вже у солдат ЗСУ, які захищають Україну на лінії фронту.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Равіолі, сосиски та спецодяг, які для солдат Збройних Сил України передали благодійники з Associazione MALVE di UCRAINE (м.Верона, Італія), вже отримали українські захисники однієї з військових частин, що нині перебувають на фронті. Це все  за допомогою «Нової пошти» бійцям недавно відіслала волонтерка Фонду Наталія Вдовченко, – поінформувала Інна Бандура.

 БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

на фото: волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Наталія Вдовченко передає посилку фронтовикам
Солдати отримали посилку від БО «БФ «Хрещатик Сіті»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *