Їжу та засоби гігієни для найменших українців Червоний Хрест передав черкаським волонтерам (фото)

Підгузки, дитячу молочну суміш  та гігієнічні набори у черговий раз Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України передала відомій черкаській волонтерській організації БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Дякую Черкаській обласній організації Товариства Червоного Хреста України за підтримку і як результат – дитячі посмішки! Допомога, яку нам надали – яскравий приклад тісної співпраці, завдяки якій Україна вистоїть і у цій важкій війні.Разом до Перемоги!, – сказала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *