Черкаські лікарі налагоджують співпрацю з колегами із Білефельда

Черкаси посилюють співпрацю з німецьким містом Білефельд. Один із напрямків такого партнерства – взаємодія між медичними закладами. Відбулася зум-конференція, в якій взяли участь представники лікувальних закладів обох міст.

Медичну галузь Черкас на зустрічі представляли фахівці департаменту охорони здоров’я та медичних послуг, керівники Першої міської лікарні, Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги, П’ятої міської поліклініки, ГО «Асоціація лікарів міста Черкаси».

З боку міста Білефельд участь у зустрічі взяли медичне керівництво клініки Білефельд і Євангельської лікарні Bethel.

Німецькі фахівці висловили готовність всіляко підтримувати колег із Черкас. Наприклад, передавати медичні препарати, витратні матеріали та за потреби консультувати. Крім цього, висловили готовність взяти на лікування деяких складних пацієнтів.

«Ми уявляємо, наскільки вам зараз нелегко працювати, водночас бачимо високий професіоналізм і самовіддану працю українських медиків, тому  готові допомогти чим зможемо і водночас налагодити постійний канал зв’язку, аби підтримувати вас як колеги і друзі», – відзначив медичний директор клініки м.Білефельд професор Хольгер Зудгоф (Prof. Holger Sudhoff).

Представники медичних закладів Черкас поділилися досвідом роботи в нинішніх умовах, розповіли про свої потреби. Це, зокрема, ліки і витратні матеріали, діагностичне обладнання, прилади для реабілітації. Також домовилися про налагодження постійного інформаційного каналу для консультацій під час складних випадків лікування.

«Лікарі завжди готові підставити один одному плече, незалежно від того, в якій країні живуть, це підтверджують зараз наші німецькі колеги, – сказав під час зустрічі директор КНП «Перша черкаська міська лікарня», депутат Черкаської міської ради Тимофій Тронц. – У медичній галузі Черкас  відбуваються певні реорганізаційні зміни, аби адаптувати надання медичної допомоги до тих обставин, які склалися зараз у нашій країні. Ми надзвичайно вдячні нашим колегам та всій громаді Білефельда за готовність допомогти у складний час».

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *