13 квітня у Черкасах – загальноміській день благоустрою

Від 8 до 14 квітня у Черкасах триватиме тиждень благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста. А в Чистий четвер, 13 квітня, відбудеться загальноміський день благоустрою. Кожен охочий може обрати зручну для себе локацію та долучитися до толоки.

Міський голова Анатолій Бондаренко звернувся до підприємців, представників організацій та установ з проханням прибрати впродовж цього тижня прилеглу біля свого офісу територію, двір поруч із будинком.

«Навіть у складний воєнний час ми повинні дбати про чистоту навколо й пам’ятати, що це наша з вами спільна відповідальність. Упорядкувати територію біля власного дому чи офісу – теж один із проявів патріотизму та любові до рідних Черкас, до нашої найкращої України. Разом зробимо своє місто ще чистішим та красивішим. Вірте в ЗСУ, підтримуйте як тільки можете наших хлопців, любіть Україну», – пише Анатолій Бондаренко на своїй сторінці в соцмережах.

В.о. директора Департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук розповідає, що в перші ж дні небайдужі містяни відгукнулися на заклик міського голови. Зокрема, від сухого гілля та сміття розчистили ділянки на вулиці Гагаріна та Остріжному узвозі (колишній Клубний узвіз) поблизу Пагорба Слави і Долини Троянд, що є одними з улюблених місць відпочинку.
За словами Андрія Наумчука, для збору сміття, прибраного містянами, комунальні підприємства Черкас виділили техніку. КП «Екологія» вивозитиме зібране гілля та листя, а «Черкаська служба чистоти», «ЧЕЛУАШ» та «Дирекція парків» вивозитимуть інше сміття на полігон побутових відходів.
Андрій Наумчук повідомляє: містянам, які приєдналися до акції та зібрали сміття, яке треба вивезти, можуть зателефонувати в департамент житлово-комунального комплексу за номером 36-11-35. Їм буде виділена машина, яка допоможе відвезти сміття у спеціально призначене місце.
За інформацією комунальників, цього року велику увагу під час весняного прибирання зосереджують у парках, скверах, уздовж набережної Дніпра, де люблять відпочивати жителі і гості нашого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *