Підприємство на Черкащині намагались захопити двоє із Кропивницького. Їм оголосили підозри

У зв’язку з рейдерським захопленням Красногірського олійного заводу оголосили підозру двом чоловікам. Нині проводяться обшуки та слідчі дії. Двом жителям Кропивницького, які хотіли заволодіти майном ТОВ «Красногірське», оголошено про підозри. Нині проводяться обшуки та слідчі дії.

Про це повідомив голова Черкаської військової адміністрації Ігор Табурець.

«Як і обіцяв, тримаю на контролі справу щодо «Красногірського олійного заводу». Правоохоронці працюють. Зокрема, слідством встановлено, що майновими правами ТОВ шляхом підроблення документів заволоділи двоє кропивничан», – зазначив Ігор Табурець.

Зловмисникам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

«Думаю, незабаром буде інформація і щодо замовників. Цей кейс має бути сигналом для всіх підприємців: ваші інвестиції будуть захищені на Черкащині, а покарання невідворотне», – зазначив голова Черкаської ОВА.

Рейдерська атака на підприємство відбулась 17 березня.

Тоді до офісу ТОВ «Красногірське», що в селі Антипівка, Золотоніського району приїхало три авто. Люди, які вийшли з машин увійшли на територію підприємства, назвавшись власниками. У ситуацію втрутились правоохоронні органи області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *