Кубок міського голови серед юних митців провели у Черкасах

У Черкасах відбувся міський конкурс-виставка декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва юних митців «Кубок міського голови». Він пройшов за підтримки міського голови Анатолія Бондаренка. На суд журі представили більше 300 дитячих робіт в різних техніках виконання. Підбиття підсумків та визначення переможців приурочили до Міжнародного дня захисту дітей.

Інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Організатором конкурсу-виставки був Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Захід провели для підтримки творчого натхнення дітей і розвитку їхнього таланту в рамках реалізації програми розвитку закладів позашкільної освіти м. Черкаси на 2022-2026 роки.

Всі охочі вихованці позашкільних навчальних закладів віком від 7 до 18 років майстрували м’які іграшки, оригамі, квілінг, паперову пластику, в’зані спицями й гачком вироби, графіку, живопис.

Оцінювалися творчі роботи вихованців позашкільних навчальних закладів міста за різними номінаціями та трьома віковими категоріями. Враховувалися композиція, складність виготовлення, якість, ступінь емоційного впливу.

В урочистому підбитті підсумків конкурсу та врученні нагород переможцям взяли участь Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, заступниця міського голови Анастасія Чубіна, директор департаменту освіти та науки Богдан Бєлов. Окремими призами відзначив дітей представник організації ХАБ «Всі свої» Олександр Соколовський.

Дипломами та подарунками відзначили переможців за перше, друге й третє місця. А володаркою Кубку міського голови і переможницею конкурсу-виставки за рішенням журі стала вихованка позашкільного начального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради Анастасія Макаренко.

«Роботи дітей, представлені на виставці, свідчать що наші діти надзвичайно талановиті. І ми пишаємося, що юні черкасці здобувають перемоги на всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах, – сказав міський голова. – Наступного року плануємо розширювати наші загальноосвітні програми, мережу гурткових закладів і позашкільного виховання, оскільки розуміємо: за цим – майбутнє. Я дякую всій команді галузі освіти за плідну роботу, і батькам – за підтримку заходів, які проводить Черкаська міська рада. Мрію, що такі конкурси ми незабаром будемо проводити в мирній Україні та в більшій залі. А зараз потрібно робити все можливе для наближення перемоги, заради майбутнього наших дітей, аби на їхніх обличчях завжди були щасливі усмішки».

Директорка позашкільного начального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради Світлана Ільченко привітала зі святом і подякувала за підтримку батькам та всім, хто подарував учасникам конкурсу радість і позитивні емоції.
Святкову атмосферу під час заходу допомагали створювати студія сучасного танцю «All-DANCE» та зразкова художня студія «У колі друзів».

Почесну грамоту за сумлінну працю та популяризацію декоративно-прикладного й образотворчого мистецтва в місті Черкаси міський голова вручив культорганізатору позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради Ользі Микитченко.

Познайомитися із творчістю черкаських дітей можна у ТРЦ «Хрещатик-Сіті». Виставка працюватиме щодня із 10-ої до 17-ої години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *