На Черкащині обіцяють дощову погоду

Новий тиждень на Черкащині в метеорологічному відношенні більше нагадає ранню осінь, особливо вранці. Майже щодня наш регіон перетинатимуть атмосферні фронти, формуючи грозо-дощові осередки. Черкащина опиниться у тилу атмосферного вихору, куди з північних широт надійде порція холодного повітря.

Таке синоптичне поєднання приведе до того, що температурний фон до середини тижня буде на 2-3° нижче кліматичної норми, а погода нагадуватиме початок вересня – у денний час буде не вище 22-24°. Знизиться і температура води у Дніпрі, яка наразі 25º. Виникне навіть відчуття кінця метеорологічного літа.

У другій половині робочого тижня природа нагадає нам, що наступає найтепліший місяць року, який в народі прозвали «маківкою літа», і клімат синхронізується з фактичною погодою. У п’ятницю температура вночі 13-18°, вдень 23-28°, не обійдеться без короткочасних дощів.

За попередніми модельними оцінками, 1-2 липня на авансцену синоптичних карт вийде західний антициклон, який поверне нам літо. У нічні години стовпчики термометрів будуть коливатися в межах 15-17°, вдень спекотні 30-32°, що на 2-4° перевищить показники метеорологічної статистики для цього часу року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *