Допомогу у Марганець з Черкас везуть волонтери благодійних фондів «Хрещатик-Сіті» і «Вільні»

Кілька «бусів» завантажених продуктами, питною водою та іншою благодійною допомогою для потерпілих від екоциду рф, у ніч з учора на сьогодні вирушили на Дніпропетровщину та Херсонщину. Організаторами і учасникам нового благодійного рейсу виступили мережа АЗК «Перон», черкаські волонтерські організації, як то БО «БФ «Хрещатик Сіті» (лідер та засновниця Фонду, керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура), «ГФ «Вільні» (очільник Руфат Абілов) та ін.

Про це повідомив журналіст «City News».

Від БО «БФ «Хрещатик Сіті», який долучився до формування благодійного вантажу, його супроводжує волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко.

– Їдемо у місто Марганець Дніпропетровської області. Від Благодійного фонду «Хрещатик Сіті» веземо памперси для дорослих, рідке мило, медичні маски, одяг та засоби жіночої гігієни. Завдяки волонтерці фонду «Хрещатик Сіті» Наталії Вдовченко вдалось додати до вантажу ще й помпу для відкачування води, – розповіла Тетяна Моргуненко.

Цього разу задля охоплення більшої кількості населення постраждалих від російського екоциду регіонів, волонтери везтимуть гуманітарну допомогу у двох напрямках.

– Ця поїздка охопить не лише Херсонщину, але й міста Дніпропетровської області.  Спілкувались з представниками Марганецької територіальної громади і з’ясували, що там склалась дуже критична ситуація щодо питної води. Також привеземо допомогу у Нікополь та у Зеленодольську міську об’єднану територіальну громаду. Відтак автоколона поділиться на дві частини. Одна поїде у Марганець, Нікополь та Зеленодольськ, що на Дніпропетровщині, а друга – у Корабельний район Херсону, – окреслив межі нової благодійної місії лідер «БФ «Вільні» Руфат Абілов.

Команда волонтерів завершує вантажити благодійну допомогу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *