Війна забирає кращих: торік росіяни підло вбили полоненого «азовця» з Черкас

Про смерть заступника командира полку «Азов», підполковника, черкащанина Дмитра Букарьова (позивний «БІЛОТУР») у мережі «Фейсбук» повідомила його сестра. Майже рік родина українського захисника жила надією, що Дмитро живий. Одна тепер точно відомо про те, що «БІЛОТУР» загинув внаслідок підлого теракту росіян в Оленівці, вчиненого проти полонених «азовців».

Автор цих рядків схиляє голову у пам’ять про бійця, який, як і багато поколінь українських патріотів, віддав своє життя за волю України.

Глибоко співчуваю родичам і близьким Дмитра. Був з ним знайомим і періодично перетинався х ним по роботі. Дмитро завжди був відкритою і позитивною людиною. Покойся з миром, Герою!

Пронизані болем слова Тетяни Лісової про загибель брата.

 «Загинув заступник командира полку «Азов», підполковник, черкащанин Дмитро Букарьов «БІЛОТУР» Страшна звістка: підтверджено загибель мого рідного брата, заступника командира Окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов» із застосування артилерії. З минулого року ми сподівалися, що Діма живий, однак дива не трапилося: Дмитро Букарьов загинув під час жорстокого теракту вчиненого росіянами, в Оленівці в ніч з 28-го на 29 липня 2022 року. Дмитро Букарьов пішов на війну добровольцем у 2014 році, віддав 8 років життя захисту України, виховав чимало молодих «азовців». Разом з побратимами гідно тримав оборону Маріуполя. Завдяки таким Героям, як він, Україна одержала дорогоцінний час, поки хлопці тримали південний рубіж. Мій брат був надзвичайно мужньою, виваженою людиною з глибоким пізнанням світу та постійним бажанням до самовдосконалення. Для нас, рідних, це невимовне горе, ми втратили часточку світла. У Дмитра залишилася мати, двоє доньок, сестра та племінник. Брате, ти один з найкращих, твоя справа жива, перемога України буде і помста за вас також, а твоє ім’я буде гідно поціноване. Слава тобі, Герою! Ти був сильним і нас цьому вчив. Ти назавжди в строю!», – йдеться у пості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *