За грант у сумі 50 тисяч гривень можуть позмагатись волонтерські організації Черкас

Завтра представники міської влади Черкас пояснюватимуть волонтерам як взяти участь в міській програмі підтримки волонтерів і отримати грант у сумі 50 тисяч гривень.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– 2 серпня на 15:00 в 206 кабінеті Черкаської міської ради (Б.Вишневецького,36), відбудеться зустріч з представниками Департаменту соціальної політики, щодо розʼяснення умов участі в міській програмі підтримки волонтерів. Нагадую, що за умовами програми офіційно зареєстровані в місті Черкаси волонтерські організації, діяльність яких спрямована на підтримку ЗСУ, можуть отримати грант в розмірі 50 тисяч гривень. Щиро дякую, міському голові Анатолію Бондаренко, заступниці міського голови Марині Гаркаві, депутатському корпусу Черкаської міської ради та Департаменту соціальної політики за підтримку волонтерського руху! Разом до Перемоги!, – зазначила Інна Бандура.

***

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *