Їжу і засоби гігієни для малят та халати отримала Черкаська обласна дитяча лікарня

Дитяче харчування, присипки і велику кількість одноразових медичних халатів для потреб пацієнтів і медперсоналу  КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради», лікувальному закладу передали волонтери БО «БФ «Хрещатик-Сіті».

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Днями, у рамках співпраці ГО «Громадський рух «Обʼєднанні» надав Благодійному фонду «Хрещатик-Сіті» велику кількість медичних засобів задля подальшої передачі їх у лікувальні заклади Черкас. Першими братню допомогу від волонтерської організації отримав колектив КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради», з яким наш Фонд постійно підтримує партнерські стосунки, – сказала Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

На фото (з ліва на право): очільниця і засновниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура та головний лікар Черкаської обласної лікарні Микола Кондрацький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *