Теплий дитячий одяг від підприємця з Черкас вже роздають переселенським родинам (фото)

Теплий невживаний дитячий одяг, а також джинси, вчора передав волонтерам Благодійного фонду«БФ «Хрещатик-Сіті» черкаський підприємець з ринку «Центральний» Володимир Кузік.

Як розповіла журналісту «City News» волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко, роздавати одяг родинам переселенців із дітками розпочали у той же день.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *