Черкащанин виборов бронзу чемпіонату світу зі спортивної гімнастики

Черкаський гімнаст Назар Чепурний став бронзовим призером чемпіонату світу зі спортивної гімнастики. Ці змагання відбулися в бельгійському Антверпені, інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

Назар Чепурний став бронзовим призером в опорному стрибку, вперше у кар’єрі зійшовши на п’єдестал світової першості.

Спортсмен виконав у фіналі два стрибки, кожний з коефіцієнтом складності 5,6, і отримав за них 14.766, всього на 0,016 бала випередивши свого більш досвідченого товариша по команді – чотириразового медаліста чемпіонатів світу у цьому виді програми Ігоря Радівілова. Переможцем став Джейк Джерман з Великої Британії (15.050). Срібло – в американця Хой Янга (14.849).

Нагадаємо, напередодні черкащанин Ілля Ковтун виборов срібло з багатоборства на чемпіонаті, а ще посів п’яте місце на паралельних брусах.