Вагітній мамі з Донеччини у Черкасах волонтери подарували дитячі ліжечко, ванночку та візочок (фотофакт)

Дитячі ліжечко з матрацем, ванночку і візочок-транформер, безкоштовно дали у Черкасах переселенці із Донеччини волонтери Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Жінка ростить дитину якій 1 рік та 10 місяців і вже чекає народження другої.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

– Вагітній Оксані Божко з Новотроїцького, ща на Донеччині Центр безкоштовно передав дитячі ліжко з матрасом до нього, візочок-трансформер, ванночку для купання немовлят та інше. Оксана Сергіївна виховує малятко якому 1рік і 10 місяців і чекає на другу дитину. Мамі вже тяжко нести такі великі речі, тож для неї їх отримала бабуся, – розповіла Тетяна Моргуненко.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *