Переселенцям у Черкасах безкоштовно надають все необхідне для немовлят волонтери Хрещатик-Сіті (фотофакт)

Ліжко-манеж та все необхідне для немовлят у Черкасах безкоштовно надали переселенці з Луганщини. Новоприбулу переселенку із Лисичанська, що на луганщині Наталію Стіхіну, взяв під свою постійну опіку Дитячий благодійний центр допомоги. Жінка з родиною приїхала до Черкас цьогоріч у квітні. Її сім’я вже має трирічну дитину, проте чекає на народження другої.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

– Пані Наталії Центр безкоштовно надав ліжко-манеж, одяг для немовляти, соски-пустушки, іграшки-брязкальця,підгузки та засоби дитячої гігієни. Центр взяв Пані Наталію на обслуговування. Відтепер вона на постійній основі регулярно отримуватиме допомогу, як клієнт Дитячого благодійного центру допомоги, – розповіла Тетяна Моргуненко.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *