Іграшки із Англії у Черкасах дарують дітям волонтери  Благодійного фонду «Хрещатик-Сіті» (фотофакт)

Саморобні і фабричні іграшки привезені із Англії продовжують дарувати дяткам у Черкасах Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті».

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

Дитяча посмішка – одна з найбільших цінностей у світі. Не хитрим секрет їх викликати  чудово володіють волонтери  Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті», які не втомлюються дарувати дітям клієнток Центру різноманітні іграшки. Не дарма полиці цього своєрідного магазину безкоштовних товарів для малюків і їх мам під стелю заповнені іграшками.

Іграшковий фонд Центру поповнюють за рахунок добровільних пожертв усіх, хто хоч трішки хоче бути меценатом. Іграшки до Центру приносять як пересічні черкащани так і волонтери, які разом із усілякою гуманітарною допомого. Привозять у Черкаси і іграшки. Не так давно свіжу партію іграшок до Центру із Англії привіз черкаський волонтер Роман Бабич. Англійська пенсіонерка Венді власноруч нав’язала чимало іграшок, а також зимових дитячих речей.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *