Медколектив черкаської поліклініки з літа заготовлює банки на окопні свічки  

Збір жерстяних банок з-під консервів для виготовлення окопних свічок налагодили працівники КНП «П’ята черкаська міська поліклініка» (м. Черкаси).

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Наталія Вдовченко.

– Медичні працівники поліклініки ще кілька місяців тому підхопили нашу пропозицію щодо збору банок для виготовлення окопних свічок і вже кілька разів передавали нам партії зібраних банок. Буквально вчора взяла у них чергову партію банок, – розповіла Наталія Вдовченко.

Вона ж, разом із іншими волонтерами БО «БФ «Хрещатик-Сіті» бере активну участь у виготовленні окопних свічок, справжній цех по виготовленню ще влітку організував Фонд.

– До фонду тоді звернулись військові, які перебувають на фронті і замовили окопні свічки. Тож нам не залишалось нічого іншого як освоїти нехитру технологію їх виготовлення. Щиро вдячна волонтерам, які навчили нас робити окопні свічки, – додала ініціаторка створення цеху окопних свічок, очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *