У Черкасах бійці бригади “Лють” завершили первинну професійну підготовку

Це майбутні штурмовики воєнізованого підрозділу поліції нового зразка “Лють”. Серед них представники різних професій, але об’єднанні одним бажанням – захистити країну від ворога та від його наступу.

Як правильно використовувати зброю, стріляти та надавати домедичну допомогу новобранців навчали досвідчені інструктори ГУНП в Черкаській області. Під наглядом інструкторів бійці виконували вправи з різним навантаженням.

Особливу увагу приділяли вогневій підготовці – те, з чим має впоратися кожен правоохоронець. Наразі бійці успішно закінчили первинну професійну підготовку. З нагоди випуску захисників вітав заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Олексій Бущук.

«Ставши до лав поліцейської штурмової бригади, ви взяли на себе велику відповідальність за безпеку, життя і здоров‘я людей, які вас оточують. Це один із найбільш відповідальних кроків на тому непростому професійному шляху, який ви обрали», – зазначив Олексій Бущук.

І хоча бойового досвіду у багатьох добровольців немає, але усі слухачі наполегливо йшли до своєї мети та навчалися, аби дати доброго прочухана ворогам. Тож бійці не шкодували ні сил, ні часу на навчання.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *