Для родин загиблих захисників провели майстер-клас із писанкарства

Майстер-клас із писанкарства провели в Галереї народного мистецтва України для родин загиблих Захисників і Захисниць України.

Ініціював його департамент соціальної політики, провела заслужена майстриня народної творчості України Ольга Мартинова. Вона розповіла історію писанкарства і вчила секретам сакрального мистецтва.

“Писанкарство – давня українська традиція, котра в кожному регіоні України мала свої особливості. Головне – розуміти, що ти твориш оберіг для родини, в якому закодовані здоров’я, добробут і щасливе майбутнє. І вкладати душу та молитву в цю справу, – сказала Ольга Мартинова.

Участь у майстер-класі взяла заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава.

“Сьогодні йде боротьба за майбутнє України, і відродження та збереження наших традицій, серед яких і писанкарство має велике значення. Дякую майстриням, які плекають нашу українську історію, культуру, передають знання молодим. І взагалі просто душа відпочиває, коли твориш власноруч”, – зазначила заступниця міського голови Черкас, кураторка соціальної галузі Марина Гаркава.

Я вмію вишивати, а от яйце до Великодня розписую вперше. Це виявилося дуже цікаво, тому буду ще приходити на майстер-класи. Моя писанка називається “40 бажань”, я загадую тільки позитивні й вірю, що вони здійсняться. Взагалі, дякую організаторам за підтримку та гарний настрій”, – поділилася враженнями учасниця заходу Ірина Гребеневич.

Інформує департамент соціальної політики Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *