Відвідувачі ресторану німецького міста Ліндау здають пожертви для України

Збір коштів для допомоги Україні налагодив ресторатор з німецького міста Ліндау (Баварія) Рафаель Айзенхут. За скриньку слугує звичайна, але спеціально обклеїна каструля-виварка, яку ресторатор виставив у залі свого закладу.

Про це журналісту «City News» розповіла волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко, яка днями повернулась із Німеччини.

Майже кожний відвідувач ресторану пана Айзенхута при візиті у ресторан кладе до каструлі пожертву. Рафаель Айзенхут (для друзів – Ральф) – активіст невеликої, але дуже ініціативної волонтерської команди «Ukraine hilfe» (у перекл. з нім. – «Допомога Україні») з німецького міста Ліндау (Баварія, Німеччина). Дружбу і співпрацю з нею веде команда БО «БФ «Хрещатик-Сіті», яку очолює керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті» Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *