На Шполянщині відкрили меморіальну дошку у пам’ять про полеглого на війні земляка 

6 грудня свій 36-й день народження міг би святкувати мужній Герой, захисник, воїн добра – Володимир Барзюк. Натомість рідні та друзі військового зібралися, щоб увіковічнити пам’ять про нього на меморіальній дошці. Портрет захисника розмістили на стіні ліцею.

Про це з відомляють на сторінці Шполянської громади.

Під час урочистого відкриття виступив народний депутат Андрій Стріхарський, Олег Кошовий, в.о. міського голови, та Сергій Мартинюк, підполковник, начальник Першого відділу Звенигородського РТЦК та СП, Лідія Осаула, директор Лебединського ліцею № 2.

Народився Володимир 6 грудня 1987 р. у Лебедині Шполянського району, Черкаської області, там же закінчив середню школу. У 2005 р. вступив до Черкаського політехнічного технікуму. У 2007 р. перевівся на заочне навчання та пішов працювати на підприємство ТОВ «БСЛ» на посаду підсобного працівника. У 2009 році закінчив навчання в політехнічному технікумі й продовжив свій трудовий шлях.

1 грудня 2010 р. почав працювати слюсарем по ремонту обладнання у ЗАТ «Шпола ТЕХАГРО». Цього ж року чоловік став водієм у ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод».

8 вересня 2012 р. Володимир пов’язав свою долю з Мар’яною Барзюк (дівоче прізвище Лозова). 13 вересня 2014 р. у подружжя народився син Денис.

26 лютого 2022 р. Володимир був призваний до лав ЗСУ і приступив до служби в складі окремої бригади ТрО, у взводі матеріально-технічного забезпечення солдатом, водієм паливо-заправника.

Загинув воїн-Герой 19 липня 2023 р. у селі Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області, отримавши під час артилерійського обстрілу травми, несумісні з життям.

У воїна залишилися дружина Мар’яна, син Денис, мати Любов Василівна, батько Володимир Іванович, брат Іван.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *