Сауну з пічкою фронтовикам передали черкаські волонтери з Фонду «Хрещатик-Сіті» (фотофакт)

Мобільну сауну на чотирьох осіб із пічкою, фронтовикам передали черкаські волонтери з благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Цю недешеву, але конче необхідну річ для солдат на передовій, волонтери БО «БФ «Хрещатик-Сіті» придбали за власні кошти.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Інна бандура та волотер Фонду Роман Куликов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *