Сумки-розмальовки з Німеччини отримали черкаські школярі від волонтерів Фонду «Хрещатик Сіті» (фотофакт)

Сумки-розмальовки які у Черкаси передав волонтер з Німеччини, успішний ресторатор з міста Ліндау Ральф Айзенхут, отримали черкаські школярі від волонтерів Фонду «Хрещатик Сіті».

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко.

Кожний школяр став володарем сумки, яку сам і розмалював. Сумки стали однією із винагород, яку отримали четвертокласники ЗОШ № 30 за роботу у «Майстерні Святого Миколая» де вони виготовляли окопні свічки для солдат ЗСУ.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *