Безстрашний військовий капелан з Черкащини отримав нагороду

Заслужену нагороду від благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті» отримав партнер Фонду, безстрашний волонтер, військовий капелан Ігор Джигіль.

Невеличкий, але стрімкий мікроавтобус Ігоря з початку відкритого вторгнення російських загарбників періодично з’являється ледь не у самісінькому пеклі бойових дій, завозячи продукти і все необхідне жителям прифронтових населених пунктів. Волонтери БО «БФ «Хрещатик-Сіті» щиро горді від того, що у них є такий надійний партнер як Ігор Джигіль.

Про це на власній сторінці «Фейсбук» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Коли наш фонд має терміново доправити гуманітарну допомогу в постраждалі від обстрілів громади, передати необхідне медичне обладнання в лікарні або допомогти нашим захисникам, ми звертаємось до Ігоря Джигіля. Ігор, твоє щире внутрішнє покликання допомагати іншим надихає. Весь волонтерський колектив БО «БФ Хрещатик-Сіті» надзвичайно цінує твою допомогу в благодійних справах, саме тому цьогорічна відзнака нашого фонду до Дня волонтера призначається саме тобі! Разом Переможемо! – написала Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото з «Фейсбук»-сторінки Інни Бандури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *