В’язані дитячі речі у Черкаси передали українки, які нині живуть у Штутгарті

В’язані шапочки і шарфики для дітей переселенських родин, що знайшли прихисток у Черкасах вив’язали і передали черкащанки, які нині живуть у німецькому місті Штутгарт.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

– Наш надійний партнер – колектив кав’ярні «Марципан» вчергове передав Фонду підгузки, дитячу гру. А окрім того, вони принесли повну сумку чудових в’язаних шапочок та шарфиків, які вив’язали волонтерки- українки, які нині проживають у Штудгарті. Передала вязані речі Опанасенко Вікторія, – розповіла Тетяна Моргуненко.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *