Виборів, поки не буде- мер Черкас Анатолій Бондаренко
Найближчим часом виборів в Україні не буде, тому говорити про те, хто може бути кандидатом у міські голови Черкас поки не доцільно. А ще мера непокоїть невиконання бюджету.
Про це у прямому ефірі «18 000» сказав міський голова Черкас, відповідаючи на запитання про те чи збирається він знову балотуватись на міського голову Черкас.
– Нині питання номер один – це війна. Буде хто балотуватись чи не буде, але є вам відкрию секрет, що найближчим часом виборів не буде. Ситуація на фронті погіршується, тож наше завдання – це думати, як утримати економічний тил.