Черкаському обласному осередку майстрів народної творчості України – 30 років

Черкаський обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України відзначає 30-річчя від дня створення. Черкаський осередок налічує 42 талановитих майстрів, 11 з яких є заслуженими майстрами України. Вони володіють різними ремеслами, від кераміки до вишивки та різьблення.

Багаторічним керівником спілки є Ольга Мартинова. Завдяки їй у Черкасах була відкрита Галерея народного мистецтва, де постійно проводяться заходи, спрямовані на популяризацію та підтримку народних ремесел. Її праця допомагає зберегти унікальні традиції та привернути увагу молодого покоління до цінностей народної культури.

“Сьогодні ми відзначаємо 30-річний ювілей. Для нас – це тривалий період, протягом якого ми змогли відродити плетіння традиційних черкаських віночків, з’явились майстри, які взялися за вироби із соломи. Члени спілки активно допомагають військовим, проводять майстер-класи та благодійні аукціони. Ми зберігаємо наші традиції і будемо робити це і надалі!”, – сказала Ольга Мартинова.

Від імені Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка начальниця управління культури ЧМР Валентина Шепецька вручила Ользі Мартиновій подяку міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок та відродження культурної спадщини. Крім того, подяки отримали майстриня, яка виготовляє ляльки-мотанки Олена Корнієнко та різьбяр Микола Старов.

“Завдяки Галереї народного мистецтва митці мають змогу показувати свої роботи на широкий загал. Завдяки Черкаському осередку Національної спілки майстрів ми зберігаємо унікальні національні традиції вишиванки, ліплення та іншого. Дякую за вашу працю”, – наголосила начальниця управління культури Черкаської міської ради Валентина Шепецька.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *