Спрямували кошти на потреби захисників. У Черкаській міськраді відбулось засідання виконкому

Відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглянули 18 питань.

Серед іншого, ухвалили такі рішення:
– Підтримали зміни до бюджету Черкаської тергромади на 2024 рік. Спрямували кошти з програми підтримки ЗСУ на бюджет розвитку 296 млн грн. на потреби захисників та силовиків за їхніми запитами (субвенції та придбання необхідної техніки). 9 млн грн. – з природоохоронного фонду на придбання екскаватора. 25,1 млн грн. – на заробітну плату працівникам КП «Черкасиелектротранс». 304 млн грн. – на погашення кредиторської заборгованості за роботи, виконані у 2023 році.
– Підтримали зміни до Комплексної програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України. Пропонуємо членам добровольчих формувань, які задіяні для виконання бойових розпоряджень із оборони і охорони окремих об’єктів, виплачувати щомісячну допомогу у розмірі 3000 тисяч гривень. Раніше передбачалися щорічні виплати у розмірі 10 тисяч гривень.
– Розглянули питання про стан військового обліку на території міста Черкаси за 2023 рік. Ухвалили завдання щодо його поліпшення на 2024 рік.
– Надали дозволи на видачу ордерів фізичним та юридичним особам на видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев.
– Надали кілька дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
– Затвердили види безоплатних суспільно-корисних робіт для засуджених осіб, на яких судом накладено покарання у вигляді громадських робіт.

«Продовжуємо працювати для територіальної громади в умовах воєнного стану. Слава Україні! Слава ЗСУ!», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *