Речі для малечі волонтерам Черкас передали колеги з Фонду «Мальви України»

Пеленальні столи, колиски ванночки – волонтери черкаського благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті» отримали допомогу від партнерської волонтерської структури – благодійного фонду «Мальви України»

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко:

– Цього разу волонтери «Мальви України» передали нам пеленальні столи для немовлят, візок, колиски, ванночки, багато дитячого одягу і одягу для дорослих. Дитячий благодійний центр допомоги, яким опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті» вже почав роздавати отримане родинам переселенців.

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Володимир Лимаренко

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *